| 661 536 685 |
Kolejka 9 niedziela, 19 listopad 2023 godz. 15:00

O godzinie 15 rozpoczęło się spotkanie w ramach lekarskiej Ligi Mistrzów, gdzie na przeciw siebie stanęły zespoły Pędzące Kochery vs Iron Boys. Mecz od pierwszych minut był niezwykle wyrównany, a obie drużyny naprzemiennie doprowadzały do kreatywnych rozwiązań, jednak przez dłuższy czas piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki. Dobra postawa bramkarzy oraz skuteczna gra w defensywie skutecznie uniemożliwiały zdobycie pierwszego gola, jednak wszystko było tylko kwestią czasu. Pierwszego gola ujrzeliśmy dopiero po 20 minutach gry, kiedy to odpowiedzialność na swoje barki postanowił wziąć Piotr Jutkiewicz, który pięknym strzałem z woleja wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. Ten gol dodał sporo pewności siebie zawodnikom w czerwonych strojach, a dzięki temu poszli za ciosem i minutę później Jurkiewicz podwyższył stan meczu na 2:0. Po zmianie stron zdeterminowani goście pewnie weszli w drugą część spotkania mediując się trafieniem w 32 minucie, gdzie golem kontaktowym popisał się Konrad Szczepaniak. Po tym golu mogło się wydawać, że Pędzące Kochery ruszą w pogoni za wynikiem, lecz szybko takie myślenie z głowy wybili nam Goście, którzy to w 38 minucie spotkania dołożyli trzecie trafienie. W końcówce spotkania IRON BOYZ przypieczętowało swoje zwycięstwo zadając rywalowi jeszcze dwa gole i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:5.