| 661 536 685 |
Kolejka 6 niedziela, 19 maj 2024 godz. 15:15

Iron Boyz podejmowali Healers United w spotkaniu, które od samego początku pokazywało przewagę gości. Healers United kontrolowali przebieg gry od pierwszych minut, a Bartłomiej Rotuski szybko otworzył wynik spotkania w 4. minucie. Do końca pierwszej połowy Healersi utrzymywali swoją dominację, a strzał Jacka Zaremby podwyższył wynik na 0:2. Druga połowa przyniosła przebudzenie Iron Boyz, którzy zaczęli prezentować wyrównaną walkę na boisku. Gra stała się bardziej intensywna, a akcje przenosiły się dynamicznie z jednej strony boiska na drugą. Obie drużyny zwiększyły liczbę strzałów na bramkę, co zaowocowało dwoma trafieniami z każdej strony. Nikodem Adamczyk w 50. minucie ustalił wynik końcowy na 2:4 dla Healers United. Iron Boyz pokazali charakter w drugiej połowie, ale gdyby szybciej zareagowali na przewagę przeciwników, wynik mógłby wyglądać zupełnie inaczej. Mimo to, Healers United zasłużenie wygrali, wykorzystując swoje szanse i kontrolując grę przez większość spotkania.