| 661 536 685 |
Kolejka 6 niedziela, 19 maj 2024 godz. 16:10

Chwilę po 16:00 rozpoczął się mecz pomiędzy Najlepszymi a FC Mazovia Szpitalami Marszałkowskimi. Gospodarze, zgodnie ze swoim zwyczajem, od pierwszych minut starali się narzucić szybkie tempo gry, ale przez pierwsze 16 minut nie byli w stanie wykończyć żadnej z licznych akcji. W końcu Krzysztof Bardecki przełamał impas, otwierając wynik spotkania. Gospodarze, napędzeni tym sukcesem, kontynuowali podnoszenie wyniku, dominując nad przeciwnikami. Pod koniec pierwszej połowy jednak Najlepsi nieco się rozluźnili, co pozwoliło Szpitalom wykorzystać swoją szansę i strzelić bramkę. Ten gol dodał gościom pewności siebie i na początku drugiej połowy Mazovia grała z większą determinacją. Jednak Najlepsi szybko odzyskali kontrolę nad meczem i, pomimo jednego błędu, grali pewnie i skutecznie. Marcin Pracki wykazał się doskonałą dyspozycją, co miało kluczowy wpływ na końcowy wynik spotkania. Finalnie Najlepsi wygrali zdecydowanie 9:2, potwierdzając swoją dominację na boisku i zdobywając zasłużone trzy punkty.