| 661 536 685 |
Kolejka 8 sobota, 22 czerwiec 2024 godz. 16:10

Starcie w 9 kolejce Ligi OIL – Najlepsi vs. Chłopcy do bicia – to prawdziwy pogram jednej z drużyn od samego początku. Powiedzieć, że Chłopcy Do Bicia powinni zmienić nazwę na Chłopcy Od Bicia to nic nie powiedzieć. Gościa prowadzili już od 6 minuty i trafienia Rogala, a na przerwę schodzili prowadząc jedynie 0-2. Drugiego gola strzelił również Rogala. Druga połowa to już totalne zdominowanie meczu przez gości. Na listę strzelców wpisali się jeszcze : Smólski, Matynia, Kozakowski i Gargol. Jedyne honorowe trafienie dla Najlepszych zaliczył Nisiobędzki, który na tle kolegów wyróżniał się chęcią do gry i nie poddawaniem się do samego końca. Wynik po ostatnim gwizdku sędziego 1:7 można uznać za uczciwy. Wynik może byłby inny gdyby gospodarze przystąpili do niego bardziej wypoczęci, ale wcześniej musieli rozegrać jeszcze jeden mecz.