| 661 536 685 |
Kolejka 5 niedziela, 12 maj 2024 godz. 15:15

W starciu ligi OIL między Healers United a Najlepszymi na sektorze C, to goście od samego początku narzucili swoje tempo, zgodnie z oczekiwaniami. Już w 4. minucie Krzysztof Bardecki otworzył konto bramkowe, wysyłając sygnał, że są na boisku, aby dominować. Jednakże, gospodarze, wierni swojemu charakterowi, nie zamierzali ugiąć się bez walki. Konsekwentnie budowali akcję za akcją, a ich determinacja została nagrodzona w 15. minucie, kiedy Tomasz Placzyński wyrównał stan meczu. Do przerwy nie padły już kolejne bramki, ale emocje na boisku były wyraźnie wyczuwalne. Po powrocie na drugą połowę Healers United prezentowali się lepiej, przejmując kontrolę nad grą. Jednak nieoczekiwanie Jędrzej Żukowski postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Jego dynamiczne działania zaowocowały asystami przy trafieniach Adama Szeląga oraz Adama Anduły. Chociaż Healers United próbowali odpowiedzieć, to ostatecznie to goście potrafili wykorzystać swoje okazje, a Bardol ustalił wynik końcowy na 2:4. Choć nie było to łatwe starcie dla Najlepszych, to jednak zdołali utrzymać przewagę i zgarnąć kolejne trzy punkty. Mecz ten pokazał, że pomimo determinacji gospodarzy, to Najlepsi mieli przewagę, choć spotkanie było dość wyrównane.