| 661 536 685 |
Kolejka 5 niedziela, 12 maj 2024 godz. 16:10

Mecz o 16:10 pomiędzy FC Mazovię Szpitalami Marszałkowskimi a Dynamem Wołoska zaczął się na wysokim tempie. Już w 2. minucie goście otworzyli wynik po strzale  Jana Petrosjana, któremu podawał Michał Małek. Minutę później wynik meczu podwyższył Robert Warakomski, a gola na 3:0 zdobył Maciej Żyliński. W 7. minucie gola dla gospodarzy zdobył Karol Malec i FC Mazovia wróciła do gry. Dynamo nie dało gospodarzom złapać rytmu gry i do przerwy prowadzili już 1:5 po golach Kacpra Jackowicza i Jakuba Gromadki. Po przerwie siły na boisku pozostały bez zmian i fenomenalną połowę zaliczył Marek Sanecki strzelając 5 bramek i notując asystę. FC Mazovia zdołała jeszcze strzelić gola po strzale Tomasza Pajewskiego, a ze strony Dynamo bramkę dołożyli Jakub Gromadka oraz Kacper Jackowicz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:13 dla Dynamo Wołoska