| 661 536 685 |
Kolejka 6 niedziela, 19 maj 2024 godz. 15:15

Mecz w Okręgowej Izbie Lekarskiej, zaczęło Dynamo Wołoska i FC Biały Kieł. W te spotkanie lepiej wszedł Biały Kieł i bramkę dla drużyny zdobył Jakub Popiński. Na te stratę bardzo szybko odpowiada Dynamo za sprawą Jana Petrosjana. Z rzutu karnego w 7’ nie myli się Michał Sanecki wyprowadzając drużynę na prowadzenie. 5 minut później ponownie remis, zdobywca bramki został Piotr Peć. Minutę później ponownie Dynamo na prowadzeniu. W 15 minucie Michał Sanecki strzela swoją 2 bramkę w tym meczu. Po 3 minutach bramkę kontaktową strzelił Piotr Pec. Cztery minuty przed końcem hattricka kolekcjonuje Marek Sanecki. Wynikiem 5:3 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie obie ekipy zaczęły od obustronnego badania. Po dziesięciu minutach hattricka kolekcjonuje Jan Petrosjan. W 39’ czwarta bramkę dla drużyny zdobył Mateusz Kuboń z Białych Kłów. Końcówka spotkania to pełna kontrola Dynamo Wołoskiej, w 42’ i 43’ bramkę dołożył Robert Warakomski i Marek Sanecki. 45 i 46 minuta Michał Małek i Kacper Jackowicz dołożyli po jednej bramce. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie wpadło i finalnie mecz zakończył się wynikiem 10:4.