| 661 536 685 |
Kolejka 9 niedziela, 23 czerwiec 2024 godz. 15:15

W niedzielne popołudnie odbyło się spotkanie pomiędzy FC StylusIRON BOYZ w ostatniej kolejce ligi lekarskiej. W początkowej fazie meczu pewnie grę prowadził zespół gospodarzy, obejmując dwu bramkowe prowadzenie w pierwszych minutach meczu. Jednakże nie utrzymali skupienie i w ostatniej akcji pierwszej połowy, Ilya Varabei strzelił im bramkę, ustalając wynik na 2:1. Druga część spotkania to wyrównana gra w środku pola i wiele sytuacji dla obu drużyn. Dopiero w 49 minucie bramkę wyrównującą dla żelaznych zdobył Ilya Varabei po podaniu od Piotr Jurkiewicza. Ale na tym się nie skończyło, tym razem w ostatniej akcji meczu to gospodarze zdobyli bramkę, po samobójczym trafieniu gości. Na wyróżnienie w tym meczu zasłużył Daniel Kania.