| 661 536 685 |
Kolejka 9 niedziela, 23 czerwiec 2024 godz. 16:10

W ostatniej kolejce, napiętej i emocjonującej pod względem sytuacji w tabeli, ligi lekarskiej zmierzyły się zespoły Dynamo Wołoska i Najlepsi. To było bardzo ważne spotkanie dla Dynama, musieli wygrać oni różnicą co najmniej 6 bramek aby zdobyć mistrzostwo w tym sezonie. Zaczęli pewnie, energicznie ruszając na przeciwnika. 9 minuta i już 3:0. W prawdzie w 17 minucie stracili bramkę, ale to ich nie zatrzymało. Realizowali swój plan świetnie i pierwsza połowa skończyła się wynikiem 4:1. Druga połowa to oczywiście ciągłe oblężenie bramki Najlepszych. Jednak Dynamo początkowo nie mogło zdobyć kolejnych bramek, wiele zmarnowanych 100% okazji, dobrych interwencji bramkarza lub obrony gości. W 35 minucie nadszedł jednak przełom, gol na 5:1 po fatalnym błędzie bramkarza. Ledwie się obejrzeliśmy a było już 11:2. Tym wynikiem właśnie skończył się ten mecz. W pełni zasłużenie, po świetnym meczu szampana w lidze lekarskiej w tym sezonie otwiera zespół Dynama Wołoska!