| 661 536 685 |
Kolejka 1 środa, 11 wrzesień 2024 godz. 15:15 h

26' Tomasz Szymański FC Stylus
04' Mateusz Rokicki FC Stylus
Piotr Jurkiewicz IRON BOYZ 48'
Ilya Varabei IRON BOYZ 47'
Piotr Jurkiewicz IRON BOYZ 31'
Ilya Varabei IRON BOYZ 27'
26' Piotr Gajewski FC Stylus
04' Seweryn Popielski FC Stylus
Mateusz Lewandowski IRON BOYZ 31'
Mateusz Lewandowski IRON BOYZ 27'
Piotr Jurkiewicz IRON BOYZ

Na swój pierwszy mecz w tym sezonie wybiegły ekipy FC Stylus i IRON BOYZ. Na pierwszą bramkę nie musieliśmy długo czekać, już w 4 minucie spotkania mieliśmy trafienie dla gospodarzy, które zaliczył Mateusz Rokicki. Dalsza część spotkania była dość ospała i nie przyniosła nam już żadnego trafienia. W drugą połowę lepiej weszli gospodarze, gdy w 26 minucie podwyższyli wynik spotkania na 2:0 za sprawą Tomasza Szymańskiego. W 27 minucie mieliśmy trafienie kontaktowe, którego zdobywcą był Ilya Varabei. Kolejne minuty spotkania upływały, a ekipa gości dalej naciskała na swojego rywala, co przyniosło im upragnione trafienie w 31 minucie na 2:2. Dalszy przebieg spotkania był pod kontrolą IRON BOYZ, którzy mocno przeważali na boisku. W końcówce meczu obejrzeliśmy jeszcze 2 trafienia, a dokładnie w 47 minucie na listę strzelców po raz drugi wpisuje się Ilya Varabei, a 60 sekund później trafienie Piotra Jurkiewicza, które daje ekipie gości spokojne 2 bramkowe prowadzenie którego już nie oddali do końca spotkania i tak oto IRON BOYZ zaczynają zmagania ligowe od wygranej.