| 661 536 685 |
Kolejka 1 środa, 11 wrzesień 2024 godz. 16:10 h

44' Marcin Kwasiuk Medicine United
43' Artur Kiełkowski Medicine United
34' Aleksander Jaworski - Martycz Medicine United
Maciej Ambroziak Pędzące Kochery 50'
44' Łukasz Buczyński Medicine United
34' Artur Kiełkowski Medicine United
Artur Kiełkowski Medicine United

Na zakończenie 1 kolejki na boisku pojawiły się ekipy Medicine United oraz Pędzące Kochery.  W pierwsze części meczu obie ekipy grały dość zachowawczo i próbowały zobaczyć na co można sobie pozwolić z przeciwnikiem. Taka postawa nie pozwoliła nam zobaczyć żadnego trafienia w 1 połowie, więc można było liczyć na to ze w 2 połowie uda nam się zobaczyć chociażby 1 trafienie. Początek drugiej części spotkania również był nie zbyt zachęcający w akcje bramkowe. Dopiero w 34 minucie obejrzeliśmy pierwsze trafienie dla ekipy Medicine United, a na listę strzelców wpisał się Aleksander Jaworski- Martycz. Na kolejne trafienie musieliśmy troszkę poczekać do 43 minuty, a na listę strzelców wpisał się Artur Kiełkowski. Niespełna 60 sekund później mieliśmy trafienie na 3:0 za sprawą Marcina Kwasiuka i można było się spodziewać ze takim wynikiem zakończy się to spotkanie, jednak ekipa Pędzące Kochery walczyła do końca i w 50 minucie zdobywają trafienie honorowe za sprawą Macieja Ambroziaka. Mecz zakończył się 3:1 a ekipa Medicine United dobrze wchodzi w sezon zdobywając 3 pkt.