| 661 536 685 |

Starcie medalistów.

Starcie medalistów.

Pierwsza seria spotkań przyniosła nam grad goli. Jak będzie tym razem przekonamy się już w niedzielę. Najciekawiej zapowiadają się dwa starcia. Dwóch wygranych z pierwszej serii, Chłopców do bicia z Healers United, oraz konfrontacja medalistów jesiennej kampanii, Dynama Wołoska z Medicine United. Oczywiście pozostałe mecze też powinny dostarczyć nam odpowiednią dawkę emocji, a na to wszystko zapraszamy na obiekt przy Obrońców Tobruku 11, gdzie niezmiennie od lat organizujemy nasze rozgrywki.

Czas na zapowiedź 2.kolejki Ligi OIL. 

Przed nami druga seria spotkań wiosennej kampanii Ligi OIL im. Prof. Jana Nielubowicza. Niedzielne zmagania rozpoczniemy od starcia Pędzących Kocherów z FC Mazovią Szpitalami Marszałkowskimi. Obie drużyny na inaugurację wiosny przegrały swoje mecze ale zdecydowanie lepsze wrażenie pozostawili po sobie nominalni goście. „Mazovia” poległa z HU ale tylko 3 golami, podczas gdy gospodarze dostali sromotne lanie od aktualnych mistrzów. Pozycja obu drużyn na koniec jesiennej edycji także przemawia za „Szpitalami”. Wychodzi nam druga porażka PK oraz premierowe zwycięstwo gości.

Na sektorze obok także o godzinie 15:15 w szranki staną FC Biały Kieł z Healers United. Nominalni gospodarze wiosenne rozgrywki zaczęli od lania jakie zafundowali im Chdb. Goście tymczasem mierzyli się z zespołem o zbliżonych proporcjach, którego pokonali trzema trafieniami. Tutaj mogą mówić o sporym szczęściu i o świetnej postawie golkipera Łukasza Habirka. Wobec tego wszystkiego potencjalnego faworyta widzimy wśród gości, którzy mimo dobrej postawy rywala potrafili nie tylko odeprzeć jego ataki ale i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Mecz numer 3 zapowiada się najciekawiej. Na murawie zameldują się FC Stylus oraz Chłopcy do bicia, drużyny które wiosnę zaczęły od zwycięstw. Nominalni gospodarze prowadzeni do boju przez Daniela Kanię niespodziewanie odprawili z kwitkiem aktualnych brązowych medalistów. Goście tymczasem urządzili sobie jeszcze większe strzelanie, gromiąc FCBK.  Tutaj najbardziej wyróżnił się Łukasz Korolczuk ale zapowiada się na to, że goście mogą sporo namieszać w tej edycji. Poczynili kilka bardzo wartościowych ruchów transferowych, które już przyniosły efekt. Biorąc pod uwagę postawę obu drużyny w pierwszej kolejce postawimy na podział punktów.

Czas na drugi ze szlagierów, w którym Dynamo Wołoska podejmie Medicine United. De facto na murawie zameldują się wicemistrz oraz brązowy medalista jesiennej kampanii. Zgoła odmiennie obie ekipy zaczęły wiosenne rozgrywki. Nominalni gospodarze osłabieni brakiem kilku kluczowych graczy pokonali IB, ale tylko 2:0. Goście tymczasem zaliczyli wpadkę już na starcie rozgrywek. Przegrali z byłym mistrzem, Stylusem, który jednak jesienią większej roli nie odegrał. W tamtym sezonie górą było Dynamo ale wygrało tylko 1 golem, a my obejrzeliśmy bardzo zacięte widowisko. Na podobny scenariusz szykujemy się również tym razem. Powinno być dużo walki o każdy centymetr boiska, a kwestię wyniku zostawiamy otwartą.

W jednym meczu zaplanowanym na 16:10 Najlepsi zmierzą się z IRON BOYZ. Tutaj faworyt nasuwa ci sam. Gospodarze prowadzeni przez Krzysztofa Bardeckiego rozgromili PK, podczas gdy goście wprawdzie ulegli Dynamo, ale tylko dwoma golami co jest sporym zaskoczeniem. Nie zmienia to faktu, że w naszym mniemaniu murowanym faworytem są Najlepsi.

Pędzące Kochery – FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie  2
FC Biały Kieł – Healers United  2
FC Stylus – Chłopcy do bicia  X
Dynamo Wołoska – Medicine United  X
Najlepsi – IRON BOYZ  1

 

 

Sponsorzy

Partnerzy