| 661 536 685 |

Sypnęło hitami w trzeciej serii spotkań.

Sypnęło hitami w trzeciej serii spotkań.

W pierwszej kolejce po „zimowym śnie” drużyny były tak spragnione gry i goli, że zapominały o defensywie. W drugiej serii zespoły podeszły już to tematu bardzo poważnie, co skończyło się pięcioma niezwykle zaciętymi spotkaniami. Jesteśmy niezwykle ciekawi co przyniesie nam trzecia niedziela meczowa, a wszystko to zapowiada się bardzo ciekawie. Przed szereg wysuwają się dwa starcia. Konfrontacja dwóch medalistów, Medicine United z Najlepszymi oraz dwóch zwycięskich drużyn, Chłopców Do Bicia z Dynamo Wołoska. Jednego jesteśmy pewni, emocje sięgną zenitu.

Zapraszamy na zapowiedź 3.kolejki Liga OIL.

 

Czas na trzecią odsłonę wiosennej kampanii Ligi OIL im. Prof. Jana Nielubowicza. Zapowiedź niedzielnych zmagań rozpocznie konfrontacja IRON BOYZ z Pędzącymi Kocherami. Obie ekipy przegrały swoje pierwsze mecze, a zatem stawką tego starcia będą pierwsze punkty w sezonie. Mimo dwóch porażek zdecydowanie lepsze wrażenie zostawili po sobie gospodarze, którzy oba mecze przegrali nieznacznie. Dokładnie dwa razy ulegli dwoma golami, a trzeba zaznaczyć, że mierzyli się z mistrzem i wicemistrzem. Tymczasem goście wiosnę zaczęli od sromotnych batów od obrońców mistrzowskiego tytułu, ale już w drugim starciu zmusili Mazovię do najwyższego wysiłku. Postawimy na IB, którzy w meczach ze ścisłą czołówką pokazali, że pierwsze punkty to tylko kwestia czasu.

Na sektorze „B” w meczu na szczycie Medicinie United podejmą Najlepszych. Na papierze to starcie dwóch medalistów ostatniej kampanii zapowiada się bardzo obiecująco, ale pamiętajmy, że gospodarze szukają pierwszych punktów (!), natomiast goście z kompletem zwycięstw przewodzą w tabeli. „Czerwone diabły” muszą zacząć punktować, ale wobec świetnej postawy dwójki Jędrzej Żukowski – Krzysztof Bardecki oraz reszty zespołu, to Najlepsi stają się faworytem tego meczu.

Sektor „C” zarezerwowany jest na inny hit tej serii, w którym Chłopcy Do Bicia zmierzą się z Dynamo Wołoska. Poprzedni sezon w lepszych humorach kończyli goście, którzy zostali wicemistrzami Ligi OIL. Wiosną zaś obie ekipy legitymują się kompletem zwycięstw, ale lepsze wrażenie zostawiają po sobie gospodarze. ChDB wzmocnieni między innymi najlepszym obrońcom poprzedniego sezonu Markiem Kozakowskim prezentują się bardzo dobrze. Smaczku dodaje fakt, że wspomniany Kozakiewicz został wytransferowany właśnie z Dynama. Goście z Wołoskie także mają kim straszyć choć ich dyspozycja daje sporo do życzenia. Gracze w różowych trykotach przyzwyczaili nas do efektownej gry, tymczasem dwa pierwsze mecze ledwo przepchnęli. Najważniejsze są jednak zwycięstwa, a tych Dynamo ma już na koncie dwa. Naszym zdaniem obejrzymy starcie godnych siebie rywali, w którym może wydarzyć się wszystko.

W ostatnim meczu zaplanowanym na godzin ę 15:15 Healers United zmierzą się z FC Stylusem i tutaj także nie zabraknie emocji. Nominalni gospodarze świetnie weszli w ten sezon, odnosząc w dwóch pierwszych meczach zwycięstwa. Goście z kolei zaczęli od ogrania medalisty zimowej kampanii, ale już tydzień potem znaleźli pogromcę w osobie ChDB. Stylus pokazał, że nadal jest groźny, ale do tej pory z lepszej strony zaprezentowali się gospodarze i to na ich skromne zwycięstwo postawimy.

Pozostał nam jedyny mecz z godziny 16:10 w którym w szranki staną FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie z FC Białym Kłem. Tutaj bardzo ciężko wskazać faworyta. Teoretycznie to Mazovia lepiej wygląda patrząc na tabelę. Wygrała już jedno starcie ale pamiętajmy, że mierzyła się z „czerwoną latarnią” poprzedniej kampanii i wygrała tylko 1 golem. Goście z kolei na inaugurację tej rundy dostali lekcje futbolu od ChDB, ale już drugi mecz w ich wykonaniu był bardzo obiecujący. Wprawdzie dali się pokonać HU, ale ulegli tylko jedną bramką. Stawiamy na zacięta i wyrównaną rywalizacje w której wynik jest sprawą otwartą.

IRON BOYZ – Pędzące Kochery  1
Medicine United – Najlepsi  2
Chłopcy Do Bicia – Dynamo Wołoska  X
Healers Unites – FC Stylus  1
FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie – FC Biały Kieł  X

 

Sponsorzy

Partnerzy