| 661 536 685 |
Kolejka 6 niedziela, 22 październik 2023 godz. 15:00

O godzinie 15:00 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą FC Biały Kieł, a Medicine United. Po kilku pierwszych minutach walki o piłkę w środku boiska, wynik w 8 minucie otworzyli zawodnicy gości po pięknym strzale Łukasza Buczyńskiego. W kolejnych etapach tego starcia narastała przewaga zespołu Medicine, dzięki szybko i mądrze rozgrywanym akcjom.Do końca pierwszej połowy udało im się zdobyć jeszcze cztery bramki, nie tracąc przy tym żadnej.Autorami ich byli: Kamil Malinowski,Piotr Konczur Artur Kiełkowski oraz Buczyński.Do przerwy wynik był 5:0 dla gości. W drugiej odsłonie nadal widoczna była przewaga ekipy prowadzącej w tym spotkaniu.Kreowali oni masę groźnych sytacji pod bramką przeciwników.Do końca meczu udało im się zdobyć jeszcze aż 6 bramek, głównie po szybkich i bardzo mądrze przemyślanych akcjach na połowie przeciwników.Oprócz wyżej wymienionych zdobywców goli, na listę strzelców wpisał się : Damian Czajkowski, Michał Saganek oraz bramkarz Marcin Bator.Honorową bramkę dla gospodarzy w końcówce zdobył Adam Dola.Końcowo goście wygrali wynikiem 11:1.