| 661 536 685 |
Kolejka 7 niedziela, 29 październik 2023 godz. 15:00

O godzinie 15:00 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Pędzące Kochery, a FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie. Na początku starcia oba zespoły podeszły do siebie z dystansem. Widać było dużo walki o piłkę w środku pola boiska. Dopiero w 10 minucie wynik otworzył gol autorstwa Dawida Wojciechowskiego z ekipy gości.Po 2 minutach rezultat podwyższył Marek Chechat. W 13 minucie kolejną bramkę dołożył jeszcze Czesław Ducki mocno posyłając futbolówkę obok bramkarza.Na koniec pierwszej połowy udało się gospodarzom zdobyć pierwsze trafienie po strzale Aleksandra Orła i do przerwy wynik był 3:1 dla gości.W drugiej odsłonie to nadal goście przeważali na boisko, lepiej i szybciej grali piłką szczególnie na połowie przeciwników.Od 35 minuty do 43, Cezary Buko z ekipy gości zdobył aż trzy trafienia, kompletując tym samym hat-tricka.Jeszcze w 44 minucie po kilku wcześniejszych próbach udało się gospodarzom zdobyć jeszcze honorowego gola po uderzeniu Macieja Ambroziaka. Końcowo to goście wygrali mecz wynikiem 6:2.Taki rezultat umocnił ich pozycję w ligowej tabeli.