| 661 536 685 |

Tylko trzy starcia w 4.kolejce.

Tylko trzy starcia w 4.kolejce.

Przed nami czwarty tydzień emocji w Lidze OIL. W najbliższą niedzielę czekały na nas dwa wielkie hity, ale niestety zostaly przełożone. Zarówno starcie Dynamo Wołoska z Healers United, jak i konfrontacja lidear i obrońcą tytułu,  Najlepszych z Chłopcami Do Bicia odbędą sie w innym terminie. A oprócz tego czekają nas jeszcze trzy niezwykle interesujące mecze, o których szerzej opowiemy w naszym artykule. Zapraszamy na zapowiedź 3.kolejki zmagań Ligi OIL im. Prof. Jana Nielubowicza!

 

Zapowiedź czwartej serii gier w Lidze OIL rozpoczniemy potyczką Pędzących Kocherów z Białym Kłem o godzinie 15:15. Obie ekipy dotychczas zebrały po jednym punkcie, więc najwyższa pora, by pomyśleć o premierowej wiosennej victorii. Kto tutaj przełamie się? My szanse oceniamy mniej więcej po równo, ale być może jedna z indywidualności takich jak Maciej Ambroziak czy też Michał Jasiński przesądzi o wyniku? A może jeszcze ktoś inny zostanie bohaterem tych zawodów? Tego dowiemy się już niebawem.

W tym samym czasie, na boisku obok, rywalizować będą FC Stylus i FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie. I tutaj także spodziewamy się zaciętego widowiska. Obie załogi prezentują się w nowym sezonie bardzo solidnie, ale tu mimo wszystko bukmacherzy nieco wyżej cenią akcje Biało-granatowych z duetem Daniel Kania – Piotr Kajewski w ofensywie. Nie odbieramy jednak nadziei nominalnym gościom. Jeśli ich obrona będzie spisywała się tak dobrze, jak do tej pory, a w przodzie dorzuci coś Cezary Buko, to korzystne rozstrzygnięcie jest w ich zasięgu.

Na sam koniec, już o 16:10, zejdziemy na dół tabeli, gdzie przyjrzymy się IRON BOYZ i Medicine United. Stawka tej batalii będzie ogromna, gdyż tu ewentualna porażka może oznaczać wegetacje na dnie stawki. Jesteśmy zatem przekonani, że obie strony nie będą kalkulować i powalczą o komplet oczek. My tu postawimy na Ironów, którzy mimo wszystko wyglądają aktualnie nieco lepiej od swoich przeciwników (w czym największe zasługi miał Włodzimierz Wiśniewski), ale może Medicine z pomocą bramek i asyst Artura Kiełkowskiego w końcu się przełamie? O tym przekonamy się w najbliższą niedzielę.

 

Pędzące Kochery - FC Biały Kieł X

FC Stylus - FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie 1

IRON BOYZ - Medicine United 1

Sponsorzy

Partnerzy