| 661 536 685 |
Kolejka 5 niedziela, 15 październik 2023 godz. 15:00

O godzinie 15:00 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Najlepsi, a Chłopcy do Bicia. Już w 6 minucie wynik  otworzył gol autorstwa Macieja Rączki, który mocno uderzył piłkę tak, że bramkarz przeciwników był bez szans i to gospodarze, lepiej weszli w to starcie. W kolejnych fazach tego widowiska widać było dużo walki o piłkę w środku pola i trochę niedokładności z obu stron. Mimo iż goście starali się odrobić stratę do Najlepszych, to do przerwy wynik był bez zmian. W drugiej odsłonie gospodarze pokazali pełnię swoich umiejętności szybko podwyższając wynik po golach świetnie dysponowanego tego dnia  Krzysztofa Bardeckiego, który strzelił ich aż trzy, oraz Macieja Cedro, który w 30 minucie huknął z daleka na bramkę gości i tym samym zdobył piękną bramkę dla swojej drużyny. W 43 minucie udało się gościom zdobyć pierwszego gola po strzale Łukasza Korolczuka. Po 4 minutach goście zdobyli jeszcze jedną bramkę po pięknym uderzeniu Pawła Rogali.W 50 minucie bramkę dołożył jeszcze Rączka dla Najlepszych i końcowo wygrali oni to spotkanie wynikiem 6:2.