| 661 536 685 |
Kolejka 8 niedziela, 12 listopad 2023 godz. 16:00

O godzinie 16:00 w ramach 8 kolejki Ligi OIL stanęły naprzeciwko siebie drużyny Iron Boyz oraz Najlepszych. Iron Boyz przed tym spotkaniem zajmowali ostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 3 punktów, natomiast ich rywale- Najlepsi, swoje oczy kierowali na niepokonaną do tej pory drużynę Dynamo Wołoska, do której tracili tylko trzy oczka. Już w 11 minucie niespodziewanie to jednak drużyna gospodarzy wyszła na prowadzenie po strzale Pawła Wichrania. Niestety gol ten okazał się złudny dla wszystkich obserwatorów, ponieważ od tego momentu to drużyna Najlepszych całkowicie przejęła kontrole nad spotkaniem. Do końca pierwszej połowy do bramki Iron Boyz trafiał Krzysztof Bardecki. Druga połowa to już gra do jednej bramki w wykonaniu Najlepszych. Na listę strzelców oprócz wspomnianego już wcześniej Krzysztofa Bardeckiego, który został wybrany MVP całego spotkania, wpisali się: Maciej Cedro, Michał Pac, Marcin Pracki oraz Adam Szeląg. Na wyróżnienie zasługuje także grający z numerem 7 dla Najlepszych Adam Szeląg, który mimo braku dobrego rezultatu statystycznego był jednym z głównych motorów napędowych Najlepszych. Finalnie po końcowym gwizdku, to właśnie drużyna Najlepszych dopisuje sobie zwycięstwo w ligowej tabeli po bardzo przekonującym zwycięstwie 1:9.