| 661 536 685 |
Kolejka 1 niedziela, 17 wrzesień 2023 godz. 15:00

O godzinie 15:00 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Chłopcy do bicia, a Dynamo Wołoska. Już w 2 minucie spotkania bramkę zdobył Robert Worakowski po świetnym strzale z dystansu, dzięki czemu goście prowadzili już w 2 minucie starcia. Po kilku minutach walki w 10 minucie do wyrównania doprowadzili gospodarze po kapitalnym uderzeniu autorstwa Pawła Rogali, który precyzyjnie umieścił piłkę w siatce.Przez kilka następnych minut było pare niedokładności po obu stronach po czym bramkę zdobyła drużyna gości po strzale Winiarskiego.Tuż po tym szybko odpowiedzieli gospodarze i wynik był remisowy.Na koniec pierwszej połowy gola zdobył Krzysiek Pawlak dla ekipy gości. W drugiej odsłonie na samym początku świetnie zaprezentowali się goście, którzy w 30 minucie doprowadzili do remisu po strzale Mikołaja Smólskiego.Jednak po tym golu, goście się mocno przebudzili i nabrali wiatru w żagle szybko zdobywając kolejne bramki, przy których duży udział miał Kacper Jackowicz.W przeciągu 20 minut sam pomocnik gości zdobył dwie bramki i asystę.Końcowo goście wygrali wynikiem aż 7:3.