| 661 536 685 |
Kolejka 1 niedziela, 17 wrzesień 2023 godz. 15:00

watch

W meczu pomiędzy FC Stylus a Healersm United oglądaliśmy niesamowitą walkę przez całe 50 minut. Oba zespoły mocno się starały, jednak to gospodarze zdołali zdobyć więcej bramek i zwyciężyć w tym pojedynku. W pierwszej połowie mecz był wyrównany i ostatecznie zakończył się remisem 1:1. Bramki zdobyli Filip Szulecki dla Healersm United oraz Piotr Gajewski dla FC Stylus. W drugiej połowie gospodarze weszli na boisko zdecydowanie mocniej naładowani i zdołali strzelić aż trzy bramki. Jedną z nich ponownie zdobył Gajewski, a dwie Patryk Pękała. W odpowiedzi drużyna Healersm United zdołała strzelić dwie bramki, jednak było to za mało, aby odwrócić losy meczu. Ostatecznie FC Stylus wygrał to spotkanie 5:3 i może cieszyć się z pierwszych trzech punktów na swoim koncie. Wyróżnieniem spotkania został Piotr Gajewski, który zdobył dwie bramki i odebrał tytuł MVP meczu.