| 661 536 685 |
Kolejka 2 niedziela, 24 wrzesień 2023 godz. 15:00

Żółte kartki

W niedzielne popołudnie mecz rozegrały drużyny Medicine United oraz Najlepsi. Pierwsze minuty spotkanie były dość ospałe, aż do 7 minuty gdzie akcje rozpoczął Marcin Kwasiuk, który podał piłkę do Łukasza Buczyńskiego a ten zamienił je na bramkę. Dalsza gra toczyła się w środku pola, ale też były sytuacje bramkowe, ale bramkarze stawali na wysokości zadania i nie dali się pokonać więc do przerwy utrzymał się wynik 1:0. Drugą połowę lepiej zaczęła drużyna Medicine i to oni w 32 minucie zdobili gola na 2:0 za sprawa duetu Rawski- Ratajczak. Bramka kontaktowa wpadła w 40 minucie piłkę do bramki skierował Michał Pac a podawał mu Krzysztof Bardecki. Ostatnie 10 minut Najlepsi próbowali wyrównać wynik spotkania, ale bardzo dobrze dysponowany tego dnia Marcin Bator nie musiał wyciągać więcej piłki z siatki własnej bramki i mecz zakończył się ostatecznym wynikiem 2:1 dla Medicine United.