| 661 536 685 |
Kolejka 2 niedziela, 24 wrzesień 2023 godz. 15:00

O godzinie 15:00 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Healers United, a Iron Boyz. Od samego początku tego starcia widoczna była walka o każdą część boiska. Obie drużyny głównie posiadały piłkę w sektorach bliżej własnej bramki, bądź środka pola.Dopiero w 12 minucie wynik otworzył Tomasz Placzyński, który precyzyjnie umieścił piłkę obok bramkarza przeciwników i wynik był 1:0 dla Healersów.Mimo kilku prób z obu stron, to nikomu nie udało się zdobyć bramki do końca pierwszej połowy.W drugiej odsłonie widowiska w 26 minucie goście zdobyli bramkę wyrównującą po kapitalnym strzale autorstwa Piotra Jurkiewicza.W kolejnych minutach jednak to gospodarze zdobyli trzy szybkie gole po strzałach: Macieja Ohnsonge, Bartłomieja Rotuskiego i Nikodema Adamczyka.Ponadto w 41 minucie gola już na 5:1 zdobył jeszcze Adamczyk.W końcówce gościom udało się jeszcze strzelić dwie bramki Marcina Mańki i Rafała Prusinowskiego, jednak to nie starczyło aby dogonić wynik i końcowo gospodarze wygrali wynikiem 5:3.