| 661 536 685 |
Kolejka 3 niedziela, 01 październik 2023 godz. 15:00

Pierwsze kilka minut meczu to nieudane akcje obu drużyn, które kończyły się niecelnymi strzałami na bramkę albo dobrym ustawieniem obrony. Sytuacja zmieniła się w 13 minucie, ponieważ do siatki trafił dla drużyny gości Łukasz Korolczuk. Gospodarze musieli odrabiać wynik i zrobili to skutecznie już po 6 minutach za sprawą Piotra Gajewskiego. Mecz się uspokoił i każdy myślał że do przerwy nie padnie już żaden gol, jednak w ostatniej akcji pierwszej połowy do siatki trafił Paweł Rogala. Druga połowa spotkania zaczęła się podobnie co pierwsza, czyli nieudane ataki oraz dobre obrony. Pierwsza bramka drugiej polowy padła w 36 minucie za sprawą Jarosława Gragola. 8 minut później padła bramka dająca kontakt gospodarzom, która padła w 44 minucie. Szybko jednak goście pokazali jak się gra w piłkę i w 45 i 48 minucie strzelili bramki, a mecz zakończył się wynikiem 2:5. Zawodnikiem meczu został Jarosław Gragol.