| 661 536 685 |
Kolejka 5 niedziela, 15 październik 2023 godz. 15:00

Niedzielne zmagania na sektorze B zaczęliśmy od pojedynku w Lidze OIL, IRON BOYZ podejmowali drużynę FC Mazovi Szpitali Marszałkowskich. Drużyna potencjalnych gospodarzy starała się o pierwsze punkty, ale już od początku spotkania drużyna gości starała im się to utrudnić. Pierwsza połowa odbyła się pod dyktando Mazovii, która rozpoczęła strzelanie już w drugiej minucie, a na przerwę schodzili prowadząc 2:4. Na początku drugiej części spotkania gospodarze złapali kontakt, a następnie doprowadzili do remisu. W głowach piłkarzy pojawiła się nadzieja na pierwsze punkty. Na ich nieszczęście, głównie za sprawą Cezarego Buko oraz Aleksandra Patonich drużyna Mazovii odskoczyła ponownie na bezpieczną odległość. Gospodarze nie dali już rady dotrzymać im tempa i ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 4:11.