| 661 536 685 |
Kolejka 6 niedziela, 22 październik 2023 godz. 15:00

O godzinie 15 na boisku A w Liga OIL niepokonany lider Dynamo Wołoska podejmował drużynę Healers United. Plan gospodarzy był prosty, utrzymać zwycięską passę, a jego realizacji podjął się już w szóstej minucie Robert Warakomski, pakując piłkę do siatki. Następnie dołożył asystę przy bramce Kozakowskiego w czternastej minucie i gospodarze na przerwę schodzili z dwubramkową zaliczką. Nieduża przewaga zespołu Dynamo dawała szanse na wyrównanie stanu meczu w drugiej połowie i sięgniecie po punkty dla zespołu Healers United. Jednak od razu po gwizdku sędziego piłkę do siatki w 26 minucie pakuje znowu Kozakowski, a potem dwie kolejne dokłada Marek Sanecki i po upływie 30 minut mamy wynik 5:0. Gospodarze dowieźli zwycięstwo do końca dokładając jeszcze 4 bramki i finalnie spotkanie zakończyło się rezultatem 9:0.