| 661 536 685 |
Kolejka 6 niedziela, 22 październik 2023 godz. 15:00

Spotkanie pomiędzy FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie a drużyną Najlepsi przyniosło wiele emocji na boisku, a od pierwszego gwizdka było jasne, że obie drużyny są zdeterminowane do walki o zwycięstwo. Goście, narzucili swoje tempo i styl gry od samego początku, co skutkowało dynamiczną i  rywalizacją. Goście zaczęli bardzo skrupulatnie budować swoje akcje, korzystając z płynnych ruchów skrzydłami, co stanowiło kluczowy element ich strategii. Efektywność tej taktyki okazała się widoczna już w 2 minucie, kiedy to Krzysztof Bardecki zdobył pierwszą bramkę meczu, otwierając wynik. W 9 minucie Michał Pac podwyższył prowadzenie na korzyść gości, zdobywając drugą bramkę. Jednak Mazovia szybko odpowiedziała, a w 11 minucie to Cezary Buko strzelił bramkę, zmniejszając różnicę na 1:2. Gra na boisku wciąż była wyważona, a obie drużyny walczyły z determinacją. W 22 minucie Michał Pac zdobył swoją drugą bramkę, dając Najlepszym dwubramkowe prowadzenie i rozpoczęła się prawdziwa seria trafień na korzyść gości. W 23 minucie strzelił Adam Anduła, ustalając wynik na 1:4 do przerwy. Druga połowa meczu zdecydowanie należała do drużyny gości. Jędrzej Żukowski trafił w 29 minucie, a w 30 i 31 to znowu Michał Pac wpisał się na listę strzelców. W 36 minucie Anduła zdobył swoją drugą bramkę, podnosząc wynik na 1:8. Chociaż Mazovia zdobyła jeszcze jedną bramkę w 38 minucie, to Krzysztof Bardecki odegrał kluczową rolę, strzelając bramkę w 39 i doskonale asystując w 47 i 50 minucie, co przyczyniło się do trafień Jędrzeja Żukowskiego i Adama Anduły. Ostatecznie wynik meczu wyniósł 2:11 na korzyść Najlepszych, co przyniosło im zasłużone 3 punkty. Najlepszym z Najlepszych bez wątpienia okazał się Krzysztof Bardecki, który odegrał kluczową rolę, zdobywając dwie bramki i udzielając aż 5 asyst.