| 661 536 685 |
Kolejka 6 niedziela, 22 październik 2023 godz. 16:00

O swoje wymarzone pierwsze punkty starali się dalej Panowie z drużyny IRON BOYZ, którzy podejmowali drużynę FC Stylus. Goście już w 4 minucie za sprawa fenomenalnie spisującego się Piotra Jurkiewicza wyszli na prowadzenie, jednak gospodarze szybko odpowiedzieli. Już w 10 minucie był remis. 16 minuta na zegarze i piłkę do siatki pakuje znów zawodnik z numerem 6, ale ponownie goście odpowiadają i to jeszcze szybciej bo minutę później. Dalsza faza meczu to nieskuteczne ataki z obu stron, aż do 43 minuty kiedy to ponownie bramkę strzela Jurkiewicz. 2 minuty przed końcem meczu ten sam zawodnik dokłada 4 bramkę i ustala wynik spotkania na 2:4. Serdecznie gratulujemy goścom zdobycia pierwszych punktów i liczymy na podtrzymanie passy w następnej kolejce.