| 661 536 685 |
Kolejka 7 niedziela, 29 październik 2023 godz. 16:00

O godzinie 16:00 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Healers United, a FC Biały Kieł. Już w 6 minucie wynik spotkania otworzył kapitalny gol autorstwa Łukasza Bednarskiego z ekipy gości, który bardzo mocno i precyzyjnie umieścił piłkę w siatce obok bramkarza przeciwników.W następnej fazie tego spotkania widoczna była walka o piłkę szczególnie w środku pola.Oba zespoły również starały się o kreowanie jak największej liczby sytuacji bramkowych, jednak obaj bramkarze byli cały czas na posterunku, jeśli była taka potrzeba. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił i to goście cały czas prowadzili mecz z lekką przewagą. W drugiej odłonie zawodnicy gospodarzy wyrównali wynik w 31 minucie po golu Łukasza Hutnika.W 34 minucie Damian Patecki z drużyny Healersów dał im prowadzenie po pięknym strzale obok słupka.Po kilkunastu sekundach goście się szybko przebudzili i zdobyli bramkę na remis. W następnych minutach to właśnie oni podtrzymali dobrą passę i po dwóch bramkach Piotra Pecia końcowo to oni pokonali gospodarzy wynikiem 4:2. Taki wynik polepszył ich sytuację w ligowej tabeli.