| 661 536 685 |
Kolejka 8 niedziela, 12 listopad 2023 godz. 15:00

W 8 kolejce Ligi OIL zmierzyły się ze sobą drużyny FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie oraz Medicine United. Zarówno jedni, jak i drudzy przed pierwszym gwizdkiem zgromadzili do tej pory na swoim koncie po 12 punktów, co obu ekipom w przypadku ewentualnego zwycięstwa mogło dać awans na trzecie miejsce w tabeli przy korzystnym ułożeniu się innych rezultatów. Od samego początku do ataku ruszyła drużyna Medicine United. W 9 minucie złe ustawienie bramkarza Mazovii wykorzystał Michał Saganek, który płaskim strzałem z dystansu skierował piłkę do bramki. Na kolejną bramkę czekaliśmy, aż do 19 minuty pierwszej połowy spotkania, kiedy to drużynie Mazovii udało doprowadzić się do wyrównania. Pod koniec pierwszej połowy obie drużyny podkręciły tempo. W 23 minucie spotkania Medicine United ponownie wyszło na prowadzenie po drugim golu Michała Saganka, lecz minutę później drużynie Mazovii udało się wyrównać po bramce Cezarego Buko. Druga połowa została już całkowicie zdominowana przez drużynę gości. Do bramki Mazovii w drugiej połowie trafiali: Michał Saganek, Karol Ratajczak(x2), Adam Górski oraz Marcin Kwasiuk. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:8, który dał drużynie Medicine United awans na 3 miejsce w ligowej tabeli. Na szczególne wyróżnienie w tym spotkaniu zasługuje postawa Michała Saganka, który mógłby ten mecz skończyć z co najmniej czterema asystami, gdyby tylko jego koledzy z drużyny lepiej wykorzystywali stwarzane przez niego okazje.