| 661 536 685 |
Kolejka 9 niedziela, 19 listopad 2023 godz. 16:00

Mecz o mistrzostwo pomiędzy Najlepszymi a Dynamo Wołoska z pewnością spełnił nasze oczekiwania, obiecując emocje od pierwszych minut. Dynamo rozpoczęło spotkanie zdecydowanie mocniej, ale inicjatywę przejęli gospodarze, gdy Krzysztof Bardecki, asystując przy trafieniu Michała Paca w 5 minucie, napędził swoją drużynę do przodu. Mecz był niezwykle wyrównany, oferując mnóstwo ciekawych akcji. W 16 minucie Bardecki ponownie się wyróżnił, wprowadzając Najlepszych na dwubramkowe prowadzenie. Po trafieniu Adama Szeląga w 21 minucie, gospodarze zbliżali się coraz bliżej tytułu mistrzowskiego, utrzymując wynik 3:0 do przerwy. Początek drugiej połowy potwierdził dominację Najlepszych, gdy w 28 minucie Maciej Cedro podwyższył wynik. W 29 i 30 minucie Bardecki ponownie asystował przy trafieniach Szeląga, co przyczyniło się do całkowitej deklasacji na boisku ze strony Najlepszych. Po delikatnym potknięciu gospodarzy, Marek Danecki pewnie wykorzystał rzut karny, a w 44 minucie Robert Warakomski ustalił wynik spotkania na imponujące 7:2. Najlepsi tym samym zasłużenie sięgnęli po tytuł mistrza OIL, potwierdzając swoją dominację i umiejętności na boisku.