| 661 536 685 |
Kolejka 9 niedziela, 19 listopad 2023 godz. 15:00

Mecz pomiędzy Healers United a FC Mazovia Szpitale Marszałkowskie był emocjonującym starciem dwóch równorzędnych drużyn, co odzwierciedlała wyrównana rywalizacja na boisku od samego początku. Już w 2 minucie Nikodem Adamczyk, po przejęciu piłki od bramkarza skutecznie wykorzystał swoją szansę, wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. Kontynuacja meczu była równie interesująca, a w 13 minucie Nikodem ponownie powtórzył swoją skuteczną akcję, podnosząc prowadzenie Healers na 2:0. Jednak goście, nie zamierzali odpuszczać a Cezary Wojda, pokazuje determinację i w 21 minucie zmniejszył straty, zapewniając emocje do samej przerwy, która zakończyła się wynikiem 2:1 na korzyść gospodarzy. Druga połowa zaczęła się podobnie, z obiema drużynami stawiającymi twarde warunki. W 31 minucie Łukasz Hutnik wpisał się na listę strzelców, dając Healersom dwubramkowe prowadzenie. Mazovia zdawała się gubić na boisku, a gospodarze zaczęli kontrolować tempo. W 39 minucie bramkę zdobył Wojciech Krasowski, a w 40 minucie Nikodem Adamczyk uzupełnił swój hat-trick. Chociaż goście przebudzili się pod koniec meczu, to Cezary Buko trafił w 47 minucie, a wynik końcowy 5:3 ustalił Czesław Ducki w 48 minucie.